چنتا بازی فلش

بازيهاي ساخته شده بوسيله فلش با آنكه از قابليت هاي سه بعدي و فانتزي بازيهاي معمول و متداول بهره اي نبوده اند اما سادگي موضوع و جذابيت آنها، موجب شده است تا طرفداران خاص خود را در بين كاربران پيدا كنند. تنها چيزي كه براي استفاده از هر بازي لازم مي باشد آن است كه برنامه Internet Explorer يا هر مرورگر اينترنتي كه از آن استفاده مي كنيد قابليت نمايش فلش را داشته باشد.

يك بازي جورچين كه به سرعت عمل و هوش خوبي نياز دارد. در اين بازي حق انتخاب 4 سطح مختلف بازي از آسان تا بسيار مشكل براي شما در نظر گرفته شده است

دانلود

يك گوي كوچك در بازي وجود دارد. گوي در زير يكي از سه ليوان پنهان مي شود و به سرعت جاي ليوانها عوض مي شود. شما بايد با حافظه قوي و دنبال كردن ليوان مورد نظر جاي گوي را حدس بزنيد. البته براي درست حدس زدن به شانس نيز احتياج داريد!

دانلود

شما تنها 60 ثانيه براي انهدام تمامي بشقاب پرنده هاي دشمن فرصت داريد. سرعت عمل و كنترل بالاي ماوس در اين بازي بسيار مهم است.

دانلود

در اين بازي شما بايد با گذر كردن از راهرو هاي پرپيچ و بن بست از اين راهرو خارج شويد. مراحل بالاتر اين بازي واقعا به حوصله و ديد مناسب نياز دارد. اگر فكر مي كنيد بازي آساني است ، آنرا حتما امتحان كنيد!

دانلود

يك توپ و چيزي شبيه يك راكت در اختيار شماست. شما بايد تمام جعبه هاي موجود را در هم بشكنيد. نكته مهم در اين بازي آنست كه اين بازي به سادگي با سرعت رايانه شما هماهنگ مي شود.

دانلود

 [+]

   .::آيدين::.

  
نویسنده : احسان آقا محمد جعفر ; ساعت ٢:٠٦ ‎ب.ظ روز جمعه ۳٠ آبان ،۱۳۸٢
تگ ها :